TR EN

Celebrity & Content Management

Bizler, birlikte çalıştığımız, alanında başarılı ve tanınan kişilerle markaları buluşturur, aralarında pozitif değerler üretebilmek adına köprü olur ve doğru platformda maksimum verim almalarını sağlarız.

Proje ve sponsorluk tekliflerini ayrıntılarıyla inceleriz ve sonuca bağlayarak bu doğrultuda proje ve içerik üretiriz.

PROJELER
Çağla Kubat’ın sörf alanındaki başarıları, WON tarafından Pegasus ile buluşturuldu.
PROJELER
Hidayet Türkoğlu – Garanti Bankası işbirliği WON tarafından yürütüldü.
PROJELER
Banu Yelkovan ve Bağış Erten’in Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu’na entegrasyonu WON tarafından gerçekleştirildi.
PROJELER
Volkswagen, global kampanyası “Onething” kapsamında Erdil Yaşaroğlu’na “Hayatta bir tek seçim şansın olduğunu düşün. Neyi seçerdin?” diye sordu. Bu işbirliği WON tarafından yürütüldü.
PROJELER
Arzu Kaprol’ün marka stratejisi ve işbirliklerine önderlik eden ajans olarak WON, ‘Studio Kaprol’ fikrini geliştirdi. WON, markaların moda platformunu nasıl kullanacağı ile ilgili içerik geliştirmek ve gerçekleştirmek noktalarında strateji belirlemektedir.
PROJELER
Türkiye'nin en genç Ralli Şampiyonu Yağız Avcı, Türkiye, Avrupa ve Dünya Ralli Şampiyonalarında birlikte çalışacağı proje ortaklarının belirlenmesinde WON ile birlikte çalışıyor.
PROJELER
Serbest dalış dünya rekortmeni Şahika Ercümen’i Nestle Pure Life'ın İstanbul Maratonu resmi su sponsorluğu kapsamında marka ile buluşturup aktif yaşamın marka elçisi olmasını sağladık.
PROJELER
Gazeteci/Yazar olarak tanıdığımız, wellness koçu, atlet kimliğiyle de kamuoyunun sevgilisi olan, Sağlık Bakanlığı Spor Elçisi Ece Vahapoğlu, Nestle Pure Life Su’nun marka elçisi oldu! Nestle Pure Life Su sponsorluk hakları ve Ece Vahapoğlu ile iş birliği süreci WON tarafından yürütüldü.